SEARCH
banner the journal
CATEGORIES
CALENDAR
Mart 2021
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Text Widget

Vivamus luctus urna sed urna ultricies ac tempor dui sagittis. In condimentum facilisis porta. Sed nec diam eu diam mattis viverra. Nulla fringilla, orci ac euismod semper, magna diam porttitor mauris, quis sollicitudin sapien justo in libero. Vestibulum mollis mauris enim. Morbi euismod magna ac lorem rutrum elementum. Donec viverra auctor lobortis. Pellentesque eu est a nulla placerat dignissim. Morbi a enim in magna semper bibendum.

About Us
In condimentum facilis porta. Sed nec diam eu diam mattis viverra. Nulla fringilla, orci acerty euismod semper, magna diamert porttitor mauris, quis sollicitudin sapien justo in libero. Mei iriure dignissim ad, prompta.

İlk Robotum

By
on
1 Nisan 2020

İlk Robotum, robotlara ve elektroniğe ilgi duyanlar için Youtube üzerinde yayınlanan eğitici bir kanal. Bu kanalda en baştan, hiç bir şey bilmeden başlayanlar için basitten başlayıp daha karmaşığa giden robotların yapımını öğretmeye çalışıyorum. Corona ev karantinası günlerinde sadece #EvdeKal değil, #EvdeKalFaydaÜret daha hoş bence.

İlk Robotum kanalı isteyen herkesin robot yapabileceğini göstermek amacıyla hazırlanmış bir eğitimdir. Bir robot bir çok hareket yapar, etrafından bilgiler okur ve bu bilgilere göre de karar verir ve görevler yapar. İşte bu adımların her biri için tek tek eğitim videoları bu kanalda yer alacaktır. Eğer siz de elektronik, yazılım ve robotlarla ilgili iseniz, kısaca teknolojiye bayılıyorsanız haydi kolları sıvayın.

Bugün Başla Robot Yap

Bölüm 2 : Arduino’ya Merhaba

 

Bölüm 3 : Arduino Yazılımlarının Yüklenmesi

Bölüm 4 : İlk Programınız

 

 

 

 

 

TAGS

LEAVE A COMMENT